Adattárház szakértő

Feladataid lesznek:

•    Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az üzleti és felhasználói területekkel, külső szállítókkal;
•    Banki adattárház fejlesztése, tervezésében való részvétével;
•    Adat-transzformációk (ETL) fejlesztése;
•    Adattárház optimalizálása;
•    Futó és előkészítés alatt lévő projektekben szakértői részvétel az adattárházi stratégiai célok szem előtt tartásával;
•    Projektek teljes életútja alatt a projekt IT – IT Adattárház oldali teljeskörű támogatása.

Mit várunk tőled:

•    ETL eszközök ismerete;
•    Önálló feladatmegoldó képesség;
•    Banki adatmodellek gyors megértése és átlátása;
•    Feladatok megfelelő minőségű dokumentálása, azok napra kész tartása.

Rendelkezz az alábbi ismeretekkel:

•    Magas szintű SQL;
•    MS SQL;
•    BI eszközök alapos ismerete.

Előnyt jelenthet:

•    Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
•    Adattárház-adatpiac fejlesztési tapasztalat;
•    Angol nyelv – szakmai tartalmak megértése, megismerése;
•    Adattárház archiválási folyamatok kialakításában, azok végrehajtásában szerzett tapasztalat;
•    Reverse engineering módszerben szerzett tapasztalat;
•    SSIS, SSMS, SSDT készségszintű ismerete;
•    C# programozási tapasztalat – apróbb feladatok, részfeladatok megvalósításához scriptek írása;
•    Rendszerszintű gondolkodásmód a feladatok párhuzamosságának, esetleges függőségeinek felismerése és kezelése céljából.

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Feladatok, projektek komplexitása, szakmai fejlődési lehetőség;
•    Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés;
•    Lehetőség az otthoni munkavégzésre;
•    Cafeteria juttatás.

Az alábbiakat kérjük:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - „Adattárház szakértő” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.

Munkavégzés helye

Budapest

Az alábbi oldalon jelentkezhetsz nyitott pozícióink egyikére. Kérjük, hogy gondosan és figyelmesen töltsd ki a kért adatokat, hiszen ezek határozzák majd meg a rólad alkotott képünket, első benyomásunkat! Sok sikert!

Pályázó

Motivációs levél

Mint azt te is tudhatod, minden nyitott pozíciónkra több jelentkezés is érkezik. Itt megoszthatod velünk, hogy miért te lennél a legjobb választás!

Önéletrajz

Kérjük, hogy töltsd fel fényképes önéletrajzodat, benne a fontosabb információkkal: iskolázottság, előző munkahelyek, képesítések, szakismeretek, elérhetőségek.

Fényképes Önéletrajz Feltöltése
Támogatott formátumok: Word, PDF

(Szükséges a továbblépéshez.)